Naše opakovaně použitelné oblečení - alternativa k jednorázovému.


Jaká je současná situace s jednorázovým oblečením ?

První dodávky jednorázového oblečení z Číny ukázaly jak se ceny prudce zvýšily. Opakovaně použitelné oblečení se tak stává přirozenou náhradou za jednorázové a nejlepší volbou, pokud jde o cenu i funkčnost.Podívejme se na opakovaně použitelné oblečení.
Specifikace produktu

Pláště a čepice jsou šity z bavlněné tkaniny certifikované podle Standard 100 by OEKO-Tex, který umožňuje více než 100 pracích cyklů *. Pláště (P0256) a rukávy (P0255) mají navíc vrchní vrstvu z PU (polyuretan), což dává oblečení nepromokavé vlastnosti. Toto řešení dokonale se hodí všude tam, kde máme vysokou vlhkost nebo dokonce mokré prostředí.


Bavlněné opakovaně použitelné oblečení potažené PU bylo podrobeno více než 90 pracím cyklům.

Níže je fotografie ukazující, jak prací cykly změnily odstín materiálu.Požadavky

V potravinářském průmyslu se používá standardně opakovaně použitelné oblečení. To není v rozporu s platnými normami (BRC, ISO) za předpokladu, že je zajištěna správná cirkulace oděvů (špinavé <-> čisté). Brzy budeme schopni nabídnout kompletní řešení - oblečení a praní prádla.

Pokud již teď máte zájem o opakovaně použitelné oblečení jako alternativu k jednorázovému oblečení, kontaktujte nás na adrese prohaccp@prohaccp.cz Možná můžeme tento projekt realizovat společně.

* praní podle pokynů výrobce.


Detekovatelné výrobky testované na detektorech firmy LOMA loma logo